BG

Przemysław Puchta

@ppuchta

Skontaktuj się ze mną

O mnie

Przemysław Puchta, agent nieruchomości oraz założyciel firmy PUCHTA PROPERTY PARTNER - Przemysław Puchta Nieruchomości. Z pasją i zaangażowaniem działam w branży nieruchomości, oferując kompleksowe usługi pośrednictwa.

Zajmuję się także przygotowaniem Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków - numer uprawnień 37232

Opiekuje się klientami na każdym etapie przygotowania oferty oraz samej transakcji

Specjalizuję się w obrocie komercyjnym i prywatnym, zapewniając profesjonalną pomoc w sprzedaży każdej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy szukasz/sprzedajesz przestrzeń biznesową, czy  wymarzony dom, jestem tu, aby Cię wesprzeć na każdym etapie transakcji.

Problematyczne nieruchomości

Dodatkowo,  specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z nieruchomościami zadłużonymi. Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami, pomagam znaleźć optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Współpraca z TMHome i ZAWADA Nieruchomości, program DSN

Współpracuję z renomowanymi biurami nieruchomości -  TMHome Sp. z o.o.  i ZAWADA NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., co pozwala mi zapewnić jeszcze szerszy zakres usług i jeszcze lepsze wsparcie dla naszych klientów.

TMHome i ZAWADA NIERUCHOMOŚCI uczestniczą w programach Dobrowolnej Sprzedaży Nieruchomości w bankach PKO BP i ING, co umożliwia nam pomoc klientom którzy mają problem ze spłatą bankowych zobowiązań  i/lub komornikiem.

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie

Jeśli szukasz zaufanego pośrednika nieruchomości, który pomoże Ci w realizacji Twoich celów, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną już dziś, a razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Edukacja

2015-2019

inż. Biotechnologii

Politechnika Białostocka

Specjalność: Biotechnologia przemysłowa

 

Praca inżynierska: Ocena właściwości fizykochemicznych kompleksów platyny i palladu z wybranymi kwasami aromatycznymi

PUCHTA Property Partner - Przemysław Puchta Nieruchomości

PUCHTA Property Partner – Przemysław Puchta Nieruchomości

Porównaj